Beskidzka Koniczynka wspiera młodych piłkarzy - Transport | Beskidzka Koniczynka

Beskidzka Koniczynka została oficjalnym sponsorem Akademii Piłkarskiej STREFA FOOTBALL.

Opieką zostali objęci młodzi piłkarze z roczników 2006-2014.

STREFA FOOTBALL jest prężnie rozwijającą się Akademią Piłki nożnej do której uczęszczają zawodnicy z dużym potencjałem. Akademia prowadzona jest przez pasjonatów piłki nożnej Daniela Farugę, Jakuba Brzuska oraz Bartłomieja Świerkot. Osiągnięcia jakimi może się poszczycić Akademia to podpisana 16 kwietnia 2018 roku umowa partnerska z Akademią Piłkarską KGHM ZAGŁEBIE LUBIN.

Sztab szkoleniowy korzysta z najlepszych materiałów treningowych AP KGHM Zagłębia Lubin, a także bierze udział w licznych stażach szkoleniowych organizowanych przez ZAGŁEBIE LUBIN. Ważne jest dla nas by wspierać młode talenty, ich ciężka praca włożona w trud i wysiłek by osiągnąć sukces, inspiruje nas do działania. Ponieważ żeby zostać wielkim sportowcem potrzebny jest talent, ciężka praca, dobry trener oraz wsparcie finansowe.

To m.in. dzięki naszej pomocy młodzi piłkarze z Czechowic-Dziedzic oraz okolic w profesjonalny sposób, mogą rozwijać swoje umiejętności.
                                               

Jest nam miło poinformować, że firma Beskidzka Koniczynka Sp. z o.o. przystąpiła do programu "Biznes Bez Barier". Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy. Od 2020 roku korzystamy z aplikacji Platforma Medycyny Pracy oraz promujemy wśród naszych pracowników Platformę Porad Prawnych. Obie aplikacje udostępnia i administruje Grupa AF Sp. z o.o. , która zatrudnia w swoich szeregach 80% osób z niepełnosprawnością.