Firma Beskidzka Koniczynka rozpoczęła działalność w sektorze transportowym w roku 2003. Naszą specjalnością są usługi transportowe – planowe, terminowe, ekspresowe – świadczone zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Sposobem kształtowania strategii działania i strategii marketingowej przez przedsiębiorstwo była od początku dywersyfikacja działalności, czego efektem było stworzenie pionu transportu w firmie. Zdobyte doświadczenie w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej oraz konsekwentne budowanie marki na rynku pozwalają na kolejne inwestycje, jak również rozwijanie usług około transportowych.

Jeśli szukają Państwo rzetelnego partnera dla swojego biznesu, z pewnością sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą na terenie całej Polski, a także poza granicami kraju. To, co nas wyróżnia, to konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług oraz kompleksowa obsługa klientów, na których zaufaniu bardzo nam zależy, stąd niezmiennym od lat priorytetem naszego działania jest terminowość dostaw. Przez lata obecności na rynku zdobyliśmy cenne doświadczenie i wypracowaliśmy procedury zapewniające profesjonalną obsługę naszych kontrahentów. Na bazie sprawdzonych, nowoczesnych rozwiązań logistycznych stworzyliśmy nasz system monitorowania zleceń dający Państwu gwarancję, że Wasz towar zostanie bezpiecznie i terminowo dostarczony do miejsca przeznaczenia.

Zaangażowanie kierownictwa, podnoszenie kwalifikacji pracowników i ciągły nacisk na rozwój pozwalają dynamicznie zdobywać coraz to nowych klientów. Jest dowodem na to, że konsekwencja w działaniu, wiarygodność, a także rzetelność świadczonych usług, pozwala firmie osiągnąć trwałą i mocną pozycję na trudnym rynku usług transportowych w Europie

Mocne strony firmy to m.in.:
  • doświadczenie oraz ugruntowana i silna pozycja na rynku
  • elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb Klientów
  • krótki czas dostawy
  • specjalnie dostosowane do potrzeb Klientów projekty transportowe
  • kompleksowa obsługa transportowa różnorodnych grup produktowych
  • proste procedury i efektywna struktura organizacyjna
  • wysoka jakość świadczonych usług
  • stała dostępność taboru,